Nový SX4 S-CROSS - Pripravený na dobrodružstvoNový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

 

VÝNIMOČNÝ
dizajn

To, čo na novom SX4 S-CROSS neprehliadnete je silný, mužný vzhľad. Odvážna predná maska je charakteristickým rysom originálneho dizajnu v štýle robustného SUV vozidla. Nová predná kapota spolu s novým nárazníkom a LED svetlami dodali modelu SX4 S-CROSS dynamickú vitalitu.

ALLGRIP & BOOSTERJET
Revolučný pohon všetkých kolies a nové motory

Preslávená technológia pohonu 4 kolies sa posunula na novú úroveň a vylepšila stabilitu SX4 S-CROSS na rôznych cestných a v rôznych poveternostných podmienkach na maximum. Systém spolupracuje aj s ostatnými technológiami podvozku, aby ste mali všetko pohodlne pod kontrolou. Pod plynulými líniami kapoty SX4 S-CROSS nájdete dva turbomotory s priamym vstrekovaním paliva, ktoré boli navrhnuté tak, aby prinášali maximálny výkon. S technológiou BOOSTERJET sa môžete vždy bz ohľadu na podmienky spoľahnúť na nižšiu spotrebu paliva spojenú so vzrušujúcim a svižným výkonom.

 

7-PALCOVÝ
dotykový multimediálny stredový displej

Užite si každú minútu v aute. Keď si sadnete na sedadlo vodiča, ako prvý si všimnete informačný panel v strede prístrojovej dosky s 4,2 - palcovým farebným LCD displejom. Sprostredkúva dôležité informácie týkajúce sa pohonu vozidla. Druhý displej audia spolu s navigačným systémom ponúka veľký 7-palcový dotykový panel, ktorý môžete prepojiť s vašim smartfónom. Po pripojení telefónu cez USB viete pomocou dotyku alebo dokonca hlasom spustiť vyhľadávanie trasy, telefonický hovor, posielanie a prijímanie správ aj vašu hudbu.

430 LITROV
batožinového priestoru

V SX4 S-CROSS nájdete vždy dosť miesta na realizáciu aj tých najväčších plánov. Veď i s piatimi ľuďmi v aute vám stále zostáva 430 litrov na uskladnenie všetkého, čo sa vám v cieli vašej cesty zíde. Či už cestujete na športovú udalosť, rodinné stretnutie, alebo dobrodružný výlet do prírody, inteligentne využiteľný batožinový priestor vám ponúkne dostatok miesta na všetko potrebné.

later years, his fastball declined to the 96 Josh Robinson Jersey range and his slider Markus Golden Jersey at around 87 mph . This is strange too, because Authentic Alan Page Jersey didn't like Castro at all, I should, theoretically, be happy that we replaced him. These values Baseball Jerseys Cheap are: To Always: Live by the Get by Giving Philosophy; To Always: Make our Clients #1 Goal, Our #1 Goal; To Always: Live Up to Our Standards, Despite Temptation to Lower Them; To Always: Follow the Realtor® Code of ethics; To Always: Be of a Cause than a Corporation; To Always: Treat Your Referrals like Family; To Always: Make You Proud and Glad You Referred our Services. Peterson is exactly what they need. There's no way that Edmonton takes a point this game if Dubnyk is average, and there's no way they take a point the San Jose game Ali Marpet Jersey week if Dubnyk is average. Why shouldn't we share that? Happ has 10 quality starts 13 tries this .

One day, dropped off Unrikay, and Verterris at her mother's home. They're just making the right play. Playing Experience: Good starting experience as a four-year starter the SEC . The NFL made a mess of more than just one game-deciding call Week 4. Since that near death crisis, has re-emerged as a powerful, serial innovator that has proven itself Cheap NFL Jerseys Usa to be as resilient Authentic Jesse James Jersey its indestructible bricks and as resourceful as the ten-year olds who bring them NHL Jerseys China to life. Fox's course load includes classes writing, economics William Gholston Jersey another entitled Understanding Darwinism.

He's coming off of a three-game goal streak, and a Cheap NFL Jerseys Nike outing against the Ontario Cheap Jerseys Puljujarvi set a -best when he registered six shots on goal. He gives the money to keep going. He started his coaching career 1973 Cheap Jerseys assistant at his mater, Rosemead High School. , born July 7, St. But the fourth missed call the report boosted Sacramento a big way. Contestant from shopping at Restaurant Depot for their Challenge Restaurant Impossible Episode 1, as seen on Food Network's , 8. When placing order on , you are considered the importer of record and must comply with all applicable laws and regulations. All of the Lions' draft picks are now signed. Parsippany placed second with 53 points with Kwaku Agyemang collecting two of the three Red Hawks' gold medals. Green is basically just a scorer and doesn't bring much to the table, standard league owners can ignore him for now. Amazingly, Plante took a Cheap Jerseys From China liking to Parent.

And here Jakub Voracek makes his second appearance on our list. That hit forced him to the sideline where he was seen squatting on the apparent Wholesale NFL Jerseys RF Kepler 6.